Objednejte do 14:00. a odesíláme ještě dnes - v prac. dny. (96% úspěšnost doručení na následující prac. den).
Objednejte do 14:00. a odesíláme ještě dnes - v prac. dny. (96% úspěšnost doručení na následující prac. den).

Vrátenie tovaru

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího

Kupující má právo v souladu se zákonem o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji č. 102/2014 Sb. odstoupit od kupní smlouvy do 14 pracovních dnů od převzetí zboží. V případě uplatnění tohoto práva je kupující povinen dodržet podmínky a postup uvedený v bodě 4.2. VOP.

Jak postupovat v případě odstoupení od kupní smlouvy

Vzhledem k tomu, že v případě odstoupení se smlouva od počátku ruší, vrátí nebo nahradí dodavatel kupujícímu a kupující dodavateli všechny vzájemně přijatá plnění.

Pokud se zákazník rozhodne pro odstoupení od smlouvy je povinen dodržet následující podmínky:

  • kontaktovat nás mailem na obchod@topdraci.cz
  • nebo telefonicky na +420 704 574 440
  • nebo písemně GEPO, s.r.o., M.R.Štefánika 34, 010 01 Žilina, Slovenská republika se žádostí o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, jména a příjmení, data nákupu a svým číslem účtu pro vrácení peněz. Formulář pro odstoupení od smlouvy Vám zašleme mailem.

Pokud kupující již zboží obdržel a převzal, zašle jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt, a to za následujících podmínek:

  • zboží musí být v původním nepoškozeném obalu (s neporušenou ochrannou fólií)
  • zboží nesmí být použité
  • zboží musí být nepoškozené
  • zboží musí být kompletní (včetně obalu a podobně)
  • zašlete spolu s dokladem o koupi – kopie faktury

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Náklady spojené s poštovným a balným nevracíme.

Zboží musí být zasláno doporučeně, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Zásilky na dobírku nebudou akceptovány.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude akceptováno odstoupení od objednávky a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Adresa pro zaslání zboží z důvodu vrácení zboží.

Na uvedené adrese není sídlo firmy, ani prodej draků, a také není možné vyzvednutí objednávky na této adrese! Je to pouze adresa pro sběr zásilek na vrácení zboží!

Martin Šedenka
Ladislava Hosáka 1006/23
700 30 Ostrava
Česká Republika

VZOR protokolu o vracení tovaru – si můžete STÁHNOUT ZDE

Žádná položka