

Naviják na draka 16 cm/100m
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
200 Kč
Přidat do košíku
| Délka šňůry | 100 m |
|---|---|
| Typ navijáku | Kuličkový |
V této kategorii najdete nejnovější draky, které jsme přidali do nabídky. Hodí se pro rodiče, kteří hledají nový dárek pro děti, i pro každého, kdo chce vyzkoušet čerstvý motiv, tvar nebo velikost.
Při výběru novinky sledujte hlavně doporučený věk, velikost draka a typ větru. Menším dětem se hodí lehké modely s jednoduchým ovládáním, starší děti a dospělí ocení větší nebo 3D draky, kteří na obloze více vyniknou.
Prohlédněte si také všechny draky, 3D draky, draky pro nejmenší a navijáky na draky.


| Délka šňůry | 100 m |
|---|---|
| Typ navijáku | Kuličkový |


| Délka šňůry | 100 m |
|---|---|
| Typ navijáku | Kuličkový |


| Délka šňůry | 100 m |
|---|---|
| Typ navijáku | Kuličkový |


| Délka šňůry | 100 m |
|---|---|
| Typ navijáku | Ložiskový |


| Rozpětí draka | 38 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 125 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 125 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 125 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Délka šňůry | 100 m |
|---|---|
| Typ navijáku | Ložiskový |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 125 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 135 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 125 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Délka šňůry | 200m |
|---|---|
| Typ navijáku | Ložiskový |


| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 230 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |