Geometrické draci – barvy a vzory na nebi
Geometrické motivy přinášejí harmonii a hravost. Tyto draky zdobí kruhy, čáry, šachovnice, spirály i moderní abstrakce.
Vhodné pro všechny, kdo mají rádi výrazný design a estetický pohyb ve vzduchu.


Drak duhový L
Hodnota hodnocení je 4 z 5
Skladem
345 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Letadlo barevné
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
295 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 145 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Letadlo modré
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
465 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |

Drak rogalo –XL třásně
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
590 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Rogalo duhove
Skladem
490 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 185 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak super rogalo dvouocasé
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
615 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 190 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Letadlo - černo barevné
Skladem
465 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 175 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Dvojšnúrové rogalo A11 - biely
Není skladem
1 100 Kč
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Rogalko černo/barevné
Skladem
295 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 137 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Orion Gradient Mesh 74x140cm
Skladem
605 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 140 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Drifter Rainbow 80x160cm
Skladem
740 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 160 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Breezo Freeze R2F 82x170cm
Skladem
1 460 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 170 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Čtyřšňůrový akrobat
Skladem
3 875 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 240 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Quickstep II Blossom 60cmx135cm
Skladem
860 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 130 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Limbo II Lava 67x155cm
Skladem
1 235 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Breezo Blaze R2F 82x170cm
Skladem
1 460 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 170 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Quickstep II Chroma 60x135cm
Skladem
860 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 130 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Trixx R2F 80x195cm
Skladem
2 915 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 195 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Limbo II Classic Rainbow 67x155cm
Skladem
1 235 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Trek 86x197cm
Skladem
3 065 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 197 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Cirrus Emerald 54x115cm Low wind
Skladem
2 195 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 115 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Akrobatický drak Cirrus Ruby 54x115cm Low wind
Skladem
2 195 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 115 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |
