

Dvojšnúrové rogalo A11 - biely
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |
Objevte svět adrenalinu s dvojšňůrovými sportovními rogaly! Tito draci jsou ideální volbou pro všechny nadšence vzdušné akrobacie a dynamického létání. Jsou navrženi pro rychlost, obratnost a přesnost – umožní vám provádět úžasné triky a manévry. Díky dvěma šňůrám máte nad drakem plnou kontrolu a zažijete pocit skutečného létání.
Dvojšňůrová rogala jsou vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost i v náročnějších podmínkách. Ať už jste začátečník nebo pokročilý pilot, v naší nabídce najdete modely pro každou úroveň zkušeností. Vyberte si ten pravý rogalo a vydejte se za dobrodružstvím do oblak!


| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 140 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 160 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 170 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 130 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 170 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 130 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 195 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 197 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 115 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


| Rozpětí draka | 115 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |