Draci pro teenagery a dospělé – větší, rychlejší, akčnější
Tyto draky doporučujeme starším dětem, teenagerům a dospělým. Jsou větších rozměrů, často 3D tvarů a nabízejí intenzivnější zážitek z létání.
Ideální pro zkušenější uživatele, kteří hledají výzvu, silnější vítr a poriadnu zábavu.


Drak smajlík žlutý
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
245 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 140 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak duhový L
Hodnota hodnocení je 4 z 5
Skladem
345 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Letadlo barevné
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
295 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 145 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak smajlík zelený
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
245 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 140 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak 3D mini Větrný tunel
Hodnota hodnocení je 4 z 5
Skladem
200 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 38 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


Drak Letadlo modré
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
465 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Pikačák
Skladem
615 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 190 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |

Drak rogalo –XL třásně
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
590 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak velký Smajl zelený
Hodnota hodnocení je 3 z 5
Skladem
615 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak velký Smajl žlutý
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
615 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak úsměv oranžový
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
565 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 165 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Rejnok XXL
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
1 200 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 250 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Batman
Hodnota hodnocení je 4 z 5
Skladem
855 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 235 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak úsměv červený
Skladem
565 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 165 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Kobra 13m
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
710 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 140 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |

Drak Stonožka XL 7m
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
955 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 105 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Housenka XL
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
955 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 195 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Žraločisko
Skladem
1 100 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 235 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Motyl barevný XXXL
Skladem
1 905 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 295 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Žirafa červená
Skladem
465 Kč
480 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |

Drak Kobra 30m
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
1 100 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 155 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |

Drak Stonožka XXL 13m
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
1 345 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 150 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Chobotničák modrý
Hodnota hodnocení je 3 z 5
Skladem
590 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 170 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |


Drak Chobotničák červená
Hodnota hodnocení je 5 z 5
Skladem
590 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 170 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 2D (Plochý) |
