

Drak 3D mini Větrný tunel
Hodnota hodnocení je 4 z 5
Skladem
200 Kč
Přidat do košíku
| Rozpětí draka | 38 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |
3D draci jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce výraznější efekt než u klasického plochého draka. Díky prostorovému tvaru vypadají jako létající zvířata nebo pohádkové motivy a děti je snadno poznají i z větší vzdálenosti.
Při výběru sledujte velikost, doporučený věk a sílu větru. Menším dětem se hodí lehčí modely s jednoduchým ovládáním, starší děti a dospělí si užijí větší 3D draky s výrazným pohybem ve vzduchu.
Podívejte se také na všechny draky, velké draky, draky pro nejmenší a navijáky na draky.


| Rozpětí draka | 38 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 200 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 160 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 160 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 110 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 200 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 160 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 200 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 160 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |

| Rozpětí draka | 180 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 120 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |


| Rozpětí draka | 250 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |

| Rozpětí draka | 240 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |

| Rozpětí draka | 400 cm |
|---|---|
| Provedení draka | 3D (prostorový) |