Objednejte do 14:00. a odesíláme ještě dnes - v prac. dny. (96% úspěšnost doručení na následující prac. den).
Objednejte do 14:00. a odesíláme ještě dnes - v prac. dny. (96% úspěšnost doručení na následující prac. den).

Doprava a platba

1.1 Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího expedovány v co nejkratším termínu. U každého zboží je uvedena dostupnost zboží.

Zásilky jsou expedovány prostřednictvím kurýra obvykle do 24 hodin (max.48hod) od objednání, závisí to na zvoleném způsobu dopravy a platby, dodání se pohybuje v rozmezí 2 až 4 pracovní dny podle doby přepravy přepravce.

1.2 Každý zákazník je informován o všech změnách ve stavu objednávky emailem. Status objednávky si může zkontrolovat po přihlášení se v systému.

1.3 Zboží je dodáváno prostřednictvím kurýra na adresu uvedenou zákazníkem v objednávce. Zásilka se zbožím vždy obsahuje fakturu.

1.4 Zboží je k dispozici ik osobnímu odběru na adrese společnosti GEPO, s.r.o., M.R.Štefánika 34, 010 01 Žilina po vzájemné dohodě.

1.5 Vlastnické právo k výrobkům přechází na kupujícího jeho převzetím a zaplacením kupní ceny.

1.6 Zboží dodáváme výlučně na území České republiky.

1.7 Dodání zboží na území členských států Evropské unie, příp. jiných států uskutečňujeme na základě předchozího souhlasu a vzájemného písemného odsouhlasení si ceny za poštovné a balné a příp. dalších dodacích podmínek mezi kupujícím a prodávajícím po úhradě celkové ceny zboží a poštovného (dle ceníku SP) předem náš bankovní účet.